Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
TV sistēmas atjaunošanas projekta ietvaros Hannu Pro TV3 Lietuva piegādās divas GV Korona K-Frame V-series TV komutācijas pultis; jau vairāk kā 100 šādas pultis ir iegādātas visā pasaulē
 

TV3 Lithuania - Grass Valley GV Korona


TV3 Lietuva jau uzsāk gatavošanos 2018. gada ziemas olimpiskajām spēlēm un veic apjomīgu sistēmu atjaunošanu, nodrošinot pakāpenisku pāreju uz HD programmu veidošanu un apraidi.

Lai īstenotu šo sistēmu atjaunošanas projektu, Hannu Pro, vadošais sistēmu integrētājs Baltijā, TV3 Lietuva piegādās modernu risinājumu, kura pamatā ir divas Grass Valley K-Frame V-series 2ME + 2VPE TV komutācijas sistēmas ar divām 2ME Grass Valley Korona vadības pultīm, kas paredzētas ziņu sagatavošanai un ētera kontrolei, kā arī jaudīgais Grass Valley GV Matrix 108 ievadu/izvadu (146 izvadi ar MVs) SDI hibrīd tehnoloģijas tīrās pārslēgšanas maršrutētājs ar diviem iebūvētiem video signāla kontroles (multiviewer) moduļiem (36[18x4] ievadi/8 izvadi) un 18 ievades/izvades pieslēgumiem skaņas signāla iegūlšanai/atdalīšani un 2 MADI ieejām/izejām, kas nodrošinās plūdenu pilnu visas sistēmas signālu maršrutēšanu. Lai pilnveidotu programmu sagatavošanas sistēmu in pielāgotu to pārejai uz HD, Hannu Pro turpina sadarboties ar TV3 Lietuva un piegādās visaptverošu EditShare XStream EFS datu glabāšanas un EditShare Flow mediju materiālu pārvaldīšanas sistēmas atjaunojumu piedāvājot Node 64TB apjoma palielināšanu, 10 Flow licences, 2 Ingest un 25 Ark Tape licences. Sadarbības ietvaros Hannu Pro piegādās arī Toolsonair Just:Live apraides programmatūru, Apantac LE-24SD vizuālās signālu kontroles sistēmas atjaunojumu, vairākus SWIT daudzformātu monitorus, un vairākas Axon SFR18S paplašinājuma kartes.

"Kad meklējām risinājumus 2018. gada ziemas olimpisko spēļu atspoguļošanai, secinājām, ka GV Korona K-Frame V-series sniedz augstākā līmeņa iespējas un funkcionalitāti bez ierobežojumiem, labi pazīstamu GV ergonomiku, modulāru konstrukciju apvienojumā ar lielisku tehnisko kvalitāti un iespējas attīstībai no HD uz 4K un IP vidi", skaidro Dalius Kazlauskas, TV3 Lietuva tehniskais direktors. "Pateicoties iebūvētajai skārienjūtīgajai darba virsmai, M/E iespējām, un signālu pārveidošanai pašā iekārtā, GV Korona piedāvāja mums jaunu, ērtu veidu kā strādāt, un tagad mums ir iespējas veidot programmas izmantojot tādas augstākā līmeņa iespējas kā 3D digitālie video efekti, kas ir unikāla iespēja TV komutācijas mikšieriem šajā cenu kategorijā."

Kopš publiskās jaunākā kompaktā TV komutācijas mikšera izziņošanas pagājušajā gadā, Grass Valley, Belden grupas uzņēmums, jau ir saņēmis vairāk kā 100 GV Korona TV komutācijas mikšeru pasūtījumus no dažādās jomās strādājošiem pasūtītājiem - studijām, reliģiskajām organizācijām, pasākumu filmētājiem izbraukumā, sporta stadioniem. GV Korona ir uz IP tehnoloģijām balstīta 3G/4K UHD gatava kompakta TV komutācijas pults ar modulāru konstrukciju, atbilstoši pielietojumam, tā vienkāršojot arī apkopi. Iekārta atbalsta četrkāršu attēla dalīšanu, 2SI, līdz trim mikšera efektiem (3ME), divus papildus video attēlu efektus (VPE), HD formātus (ieskaitot 4K UHD), kā arī piedāvā inovatīvu vadību ar skārienjūtīgu ekrānu un lielāko savā klasē ievades/izvades matricu kompaktā (80x48) korpusā, kas to padara ideāli piemērotu TV vajadzībām, kur nepieciešams jaudīgs sniegums kompaktā izmērā par pieejamu cenu.

Ar savu kompakto izmēru un zemajām izmaksām GV Korona sniedz bezkompromisa iespējas. Neatkarīgi vai tā ir maza PTS vai studija, vai pārvietojama statne, vai papildus vadības panelis lielākā PTS, lietotājiem tiek sniegta iespēja kombinēt jebkuru Grass Valley mikšera vadības paneli ar jebkuru Grass Valley komutācijas matricu, tai skaitā arī jauno K-Frame V-series, efektīvai satura izveides un pārveides nodrošināšanai. 3RU izmēra V-series matrica ir ideāls papildinājums GV Korona vadības pultij.

Starp sistēmas agrīnajiem lietotājiem pazīstamākie ir Brālības baptistu baznīca, klubs Portland Timbers, NEP Switzerland, Austrālijas TV raidsabiedrība ABC, Solotech un Lietuvas TV3.

line

Lai iegūtu plašāku informāciju par TV3 Lietuva projektu, lūdzu sazinieties ar Hannu Pro
Oficiālais Grass Valley paziņojums presei pieejams Grass Valley vietnē


ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2018, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster