Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
Hannu Pro nodrošina Grass Valley GV STRATUS ziņu sistēmas
atjaunojumu Lietuvos Rytas

 

Lietuvos Rytas - GV Stratus news system upgrade


Lai uzlabotu ziņu sagatavošanas procesus viena no vadošajām Lietuvas telesabiedrībām Lietuvos Rytas TV izvēlējās uz Grass Valley (Belden uzņēmums) tehnoloģijām balstītu ziņu sistēmas atjaunošanas risinājumu, kuru piedāvāja Baltijas sistēmu integrētājs Hannu Pro. Tagad jaunā GV STRATUS ziņu veidošanas un satura pārvaldīšanas sistēma telesabiedrībai Lietuvos Rytas nodrošinās efektīvu un stabilu darbu, kā arī sniegs nepieciešamo funkcionalitāti, kuru iespējams elastīgi papildināt turpmāk attīstot biznesu.

Lai nodrošinātu TV ziņu, notikumu un faktu analīzes kanāla ziņu sistēmas darbu, Lietuvos Rytas TV, kas jau ilgstoši ir sadarbojusies Grass Valley, izvēlējās veikt sistēmas atjaunināšanu nomainot esošo GV Aurora SD sitēmu ar jauno GV STRATUS HD. Ziņu sagatavošanas un sagatavotā satura publicēšanas internetā operativitāte izmantojot Telestream Vantage Lietuvos Rytas TV ir ļoti būtiska un tieši šī iemesla dēļ telesabiedrība izvēlējās GV STRATUS. Šāds atjaunojums vienlaikus ļauj veikt arī esošo Aurora datu un satura pārnešanu uz jauno GV STRATUS sistēmu.

Atjaunojums ietver lielu skaitu GV STRATUS klienta licenču, kas pieejamas STRATUS ekosistēmā, funkciju un iespēju nodrošinājumu, K2 serverus, kā arī EDIUS augstas izšķirtspējas un šīkbilžu (proxy) rediģēšanas darba vietas pēcapstrādes vajadzību nodrošināšanai. Tas ļauj Lietuvos Rytas TV skatītājiem sniegt pilnībā samontētas saistošas un aizraujošas reportāžas ātrāk nekā jebkad agrāk.

Lietuvos Rytas TV tehniskais direktors Audrius Berdikšlis skaidro: "Kā ilgstoši GV Aurora ziņu sistēmas lietotāji, mēs droši varam apgalvot, ka Grass Valley ziņu sistēma ir efektīvs, ērts un televīzijas ziņām piemērots risinājums. Jau gadiem mēs izprotam elastīguma nozīmi attīstībā atbilstoši augot mūsu biznesa vajadzībām nodrošinot efektīvu ziņu sagatavošanu apraidei un satura izplatīšanai ziņu portālā lrytas.tv. Mēs izvēlējāmies GV STRATUS video veidošanas un satura pārvaldīšanas sistēmu efektīvai un ātrai ziņu sagatavošanai un vienkāršai integrācijai ar mūsu esošajām izplatīšanas sistēmām - TV kanāla tiešraide, interneta portāls, jo GV STRATUS aprakstošā informācija (metadata) ir lieliski savietojama ar mūsu CMS."

Lietuvos Rytas - GV Stratus news system upgrade
 
Lasiet šo ziņu IBC Daily 2017

Hannu Pro vadītājs Kalvis Baumanis stāsta: "Mūsu sistēmu integrētāju pieredze un veiksmes apliecinājumi ļauj mums kalpot kā uzticamam tiltam starp ražotājiem un klientiem, nodrošinot gludu sistēmu ieviešanu un darbību. Mēs arvien raugāmies uz turpmāku sadarbību ar Grass Valley un pateicamies Lietuvos Rytas TV par viņu uzticību Grass Valley un Hannu Pro, izvēloties visaptverošus, augsti funkcionālus un efektīvus risinājumus."

Pateicoties GV STRATUS un EDIUS ciešajai integrācijai, kā arī unikālajai īpaši optimizētajai montāžas darba organizācijai, Lietuvos Rytas TV žurnālisti var kombinēt un pārvietot samazinātas izšķirtspējas un augstas izšķirtspējas materiālus ieskaitot arī tā sauktos "brīvos failus", kas saņemti no aculieciniekiem dažādās vietās un veikt pilnu montāžu uz vietas ar EDIUS workgroup, kas ir pieejama visās standarta GV STRATUS ziņu sistēmu konfigurācijās. Tā kā sīkbildes (proxy) tiek izmantotas viedi un intensīvi, risinājums ļauj iztikt bez sarežģītām SAN konfigurācijām.

line

Lai iegūtu plašāku informāciju par Lietuvos Rytas projektu, sazinieties ar Hannu Pro
Oficiālais Grass Valley paziņojumu lasiet Grass Valley interneta vietnē


ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2019, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster