Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
Sadarbībā ar Hannu Pro, Broadpeak, Harmonic un Telestream LMT uzsāk daudzformātu TV pakalpojumu sniegšanu
 

LMT - TV content back-end integration services

Pēc veiksmīgas uzvaras apjomīgā Latvijas vadošā mobilo komunikāciju operatora LMT (Latvijas Mobilais Telefons) rīkotā iepirkuma konkursā "TV satura nodrošinājuma integrācijas pakalpojums" par visaptverošu apraides risinājuma piegādi, Hannu Pro bez kavēšanās ciešā sadarbībā ar vairākiem labi pazīstamiem partneriem - aprīkojuma ražotājiem uzsāka projekta īstenošanu atbilstoši plānotajam sadalījumam vairākos etapos. Izmantojot savas plašās zināšanas un pieredzi sistēmu integrācijā, Hannu Pro veica izšķirošo darbu projekta plānošanā un piegāžu organizēšanā, tā nodrošinot raitu projekta īstenošanu un sagatavošanu darbam.

Lai izpildītu LMT prasības interaktīvo televīzijas pakalpojumu sniegšanai, Hannu Pro inženieri izstrādāja īpaši efektīvu risinājumu. Risinājuma arhitektūras pamatā izmantotas labākās tirgū pieejamās IPTV un OTT tehnoloģijas: Harmonic kodēšanas platforma tiešai satura pārkodēšanai, Broadpeak plūsmu sagatavošanas un straumēšanas risinājumi satura piegādei gala lietotājiem, Telestream kodēšanas risinājumi, kas nodrošina satura straumēšanu augstākajā kvalitātē saturs pēc pieprasījuma pakalpojumu nodrošināšanai un DDN Storage hibrīdās datu glabāšanas risinājumi drošai informācijas glabāšanai.

Hannu Pro servisa komanda veica nepieciešamo vadu komunikāciju izbūvi, aprīkojuma un sistēmu uzstādīšanu, kā arī sniedza LMT atbalstu risinājumā sagatavošanai darbam. Hannu Pro nodrošina arī pēcpārdošanas apkalpošanu un sniedz atbalstu turpmākai platformas attīstīšanai un papildināšanai nākotnē.

"Daudzformātu IPTV apraides pakalpojumu sniegšanas uzsākšana papildinot esošo 4G mobilo pakalpojumu klāstu sniegs mums iespēju būt tirgus līderpozīcijās. Tomēr, tā kā mūsu pamata darbības lauks ir bezvadu risinājumi, bija svarīgi sadarboties ar vadošu daudzformātu projektu īstenotāju" saka LMT satura attīstības nodaļas vadītājs Edgars Gončars, "Broadpeak CDN un serveru risinājumi sniedz mums pārliecību, ka saturs klientiem vienmēr tiek piegādāts augstākajā kvalitātē".

Šī satura apraides pakalpojumu sniegšanas projekta īstenošana balstoties uz Broadpeak daudzformātu risinājumu, kas ietver CDN un video sistēmas, ļauj nodrošināt augstākās kvalitātes piedzīvojumu uz jebkuras no LMT klientu lietošanā esošajām platformām.

line

Lai iegūtu plašāku informāciju par LMT projektu, lūdzu sazinieties ar Hannu Pro
Lai iepazītos ar oficiālo Broadpeak paziņojumu presei, sekojiet šai norādei


ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2021, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster