Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
 AVID Latvijā

Jaunumi | Apmācība | Lietotāji Latvijā

 
 
AVID jaunumi
 

Avid piedāvā pragrammas atslegu nomaiņu.
 
USB dongleVisiem Avid lietotājiem, kas vēlas atjaunināt Media Composer un Xpress Pro programmas MAC OS X (10.4.7) vidē uz jaunākajām versijām Media Composer 2.5.2 un Xpress Pro 5.5.2 un lieto Rainbow Duo USB atslēgas, Avid piedāvā iespēju bez maksas tās apmainīt pret jaunākām SafeNet SuperPro USB atslēgām.
Plašāka informācija par apmaiņas noteikumiem pieejama Hannu Pro pa tālruni 67 452 206.

Avid izziņo populāro montāžas programmu uzlabojumus.
 
Avid Xpress pro and Media Composer23. jūnija Avid izsludināja pazīstamās video montāžas programmas Xpress Pro 5.5 jauno versiju, kā arī Avid Media Composer 2.5 versiju.
 
Uzlabotā Xpress Pro 5.5 programma ļaus Mac datoru lietotājiem veikt montāžu gan SD (standarta), gan HD (augstajā) izšķirtspējā. Xpress Pro nodrošina labu HD materiālu priekšskatījumu izmantojot datora grafiskos resursus, jaunu mediju materiālu formātu pieejamību un uzlabotu DVD veidošanas mehānismu. Viena Avid programma darbam Windows un MacOS vidē ļauj visiem lietotājiem vienlīdz ērti piekļūt un strādāt ar materiāliem, kas radīti un uzglabāti dažādās vidēs. Komplektā ar jauno Avid Mojo SDI, Avid Xpress Pro 5.5 piedāvā ikvienam neatkarīgajam producentam SDI savietojamību ar citām ciparu video iekārtām.
 
Jauna 2.5 versija ir arī izsludināta video montāžas profesionāļu aprindās plaši pielietotajai Media Composer programmai. Tagad kļuvusi vēl pieejamāka Avid Media Composer montāžas sistēma piedāvā pilnu montāžas iespēju klāstu gan portatīvajā datora, gan jaudīgā darbstacijā un ir lieliski piemērota darbam ar SD un HD video formātiem. Programmas jauninājums nodrošina HD formāta atbalstu MacOS vidē un Mojo SDI savietojamību.
 
»»» Plašāka informācija par Avid Xpress Pro 5.5
»»» Plašāka informācija par Avid Media Composer 2.5

Avid tehnoloģijas plūc laurus filmu ražošanā.
 
Kur atradīsiet izsmalcinātību, tur atradīsiet arī AvidKino Akadēmijas lielā Oskaru dalīšanas ceremonija ir noslēgusies, bet nozares speciālisti un citi tirgus dalībnieki steidz apkopot rezultātus. Kopējā statistikā Avid tehnoloģijas ir pārstāvētas godam - filma Crash, kas ir montēta izmantojot Avid Film Composer sistēmu, ir ieguvusi gan labākās filmas gan labākās montāžas titulu. Avid ir plūcis laurus arī vairākās citās kategorijās: režijā, skaņas apstrādē, specefektos un animācijā.
 
»»» Plašāka informācija par Avid panākumiem pieejama Avid mājaslapā
»»» Lasiet arī Avid paziņojumu presei

Avid paplašina datu glabāšanas risinājumu piedāvājumu.
 
Avid iegādājas Medea2006. gada 28. februārī Avid izziņoja jauno 5 terabaitu Avid VideoRAID sistēmu efektīvai datu glabāšanai, kas spēj nodrošināt paralēlu SD un HD izšķirtspējas video materiālu straumēšanu. Atšķirībā no analogiem datu glabāšanas risinājumiem, Avid piedāvātā sistēma spēj pilnībā saglabāt darbaspējas pat informācijas atjaunošanas laikā, kamēr tiek veikta bojātā datu nesēja nomaiņa. Pašlaik Avid VideoRAID ir savietojama ar populārākajiem Avid produktiem (Avid Liquid Chrome HD, Avid Liquid Pro, Avid Xpress Pro, Avid Xpress Studio, NewsCutter XP, Media Composer Adrenaline, Media Composer Adrenaline HD, NewsCutter Adrenaline, Avid DS Nitris un Avid Symphony Nitris), ir pieejama divās versijās: ar 5 disku sistēmu vai 10 disku sistēmu (ar diekiem 250MB vai 500MB apjomā) un nodrošina augstu efektivitāti un drošības līmeni pie iespējami zemām viena gigabaita datu apjoma glabāšanas izmaksām. Pateicoties šai RAID sistēmai, kuras izstrādi veicināja Avid šī gada sākumā veiktā kompānijas Medea iegāde, Avid jau šogad piedāvās saviem klientiem iespējami daudzveidīgus datu glabāšanas risinājumus atbilstoši dažādam klientu vajadzībām un montāžas uzdevumiem.

Avid piedāvā Liquid produktu sērijas jauninājumus.
 
Avid Liquid sērija2005. gada 3. novembrī Avid Technology Inc. izsludināja Liquid produktu sērijas jauninajumus. Līdz ar jaunās Liquid 7. versijas izsludināšanu Avid piedāvā bezmaksas 7. versijas jauninājumu tiem klientiem, kuri novembrī iegādāsies Liquid Edition v6.1 programmatūru. Avid izsludinātajā piedāvājumā ir:
· Avid Liquid
· Avid Liquid Pro
· Avid Liquid Chrome HD Plus
· Avid Liquid Chrome HD Deluxe
· Avid Liquid Chrome HD Elite
 
Plašāka informācija pieejama .pdf formātā, vai Hannu Pro birojā
Apskatiet arī šī brīža speciālos piedāvājumus
Avid izziņo jaunākos Xpress sērijas produktus.
 
2005. gada 17. aprīlī Avid Technology, Inc. izziņoja jaunāko Xpress produktu sērijas piedāvājumu: Avid Xpress Studio HD un Avid Xpress Pro HD PowerPack. Avid Xpress Studio HD ir nozarē pirmā HD (augstas izšķirtspējas) video apstrādes sistēma, kas ietver augstas kvalitātes video montāžu, audio apstrādi, 3D animāciju, titru ģenerēšanu un DVD veidošanu apvienojumā ar profesionālu video un audio apstrādes aprīkojumu, bet Avid Xpress Pro HD PowerPack vienā izcili jaudīgā komplektā ietver Avid Xpress Studio HD programmatūru un Avid Studio Toolkit HD. Avid produktu marketinga speciālists Tims Vilsons secina: "Jau ieviešot Avid Xpress Studio pagājušajā gadā Avid, spēja piedāvāt to, ko citi nespēja - lieliskas iespējas un savietojamību. Šogad jaunajā Avid Xpress Studio HD to visu Avid papildina ar lielu skaitu jaunu iespēju, piemēram: pilnvērtīgu DVCPRO HD un Avid DNxHD atbalstu, kā arī revolucionārām 24 kadru video montāžas iespējām, piedāvājot klientiem vēl izdevīgākas cenas".
 
Plašāka informācija pieejama .pdf formātā.
Avid
Pinnacle Systems
2005. gada 21. martā Avid un Pinnacle direktoru padomes ir apstiprinājušas galīgo lēmumu par Pinnacle Systems iegādi.
 
Saskaņā ar šo lēmumu Avid iegādājas Pinnacle Systems daļēji maksājot akcijās, daļēji naudā un ir sagaidāms, ka darījums vēl vairāk nostiprinās Avid pozīcijas profesionālo video sistēmu tirgū, kā arī pavērs plašāku ceļu Avid montāžas tehnoloģijām plaša patēriņa tirgū. Avid prezidents Deivids Kralls atdzīst, ka Pinacle iestrādnes plaša patēriņa video montāžas produktu tirgū, kalpos par labu pamatu jaunas Avid nodaļas izveidei. Savukārt Media Stream broadcast playout server un Deko on-air produkti veiksmīgi integrēti Avid produktu struktūrā papildinās Avid teleraidīšanas produktu klāstu. Abu kompāniju tehnoloģiju apvienošana noteikti palielinās modernāko un jaudīgāko video montāžas un apstrādes rīku pieejamību arī daudzskaitlīgajam kompāniju klientu pulkam Latvijā un pārējās Baltijas valstīs. Pēc darījuma pabeigšanas 2005. gada 2 ceturksnī, Avid spēs piedāvāt klientiem gan profesionāļiem, gan amatieriem visus iespējamos instrumentus radošam darbam, sākot ar produktiem mājas video un audio apstrādei un beidzot ar jaudīgiem audiovizuālo materiālu veidošanas risinājumiem korporatīvajiem klientiem, kas darbojas filmu, video, TV, teleraidīšanas, mūzikas un datorgrafikas nozarēs.
Avid ir izziņojis jauno Avid Xpress Pro HD 5.1 versiju.
 
Plašāka informācija par jauno produktu ir pieejama sadaļā Avid produktu katalogs.

 
AVID apmācība
 
Ievadinformācija par Avid Xpress Pro HD un Avid Mojo:
Par Avid Xpress Pro HD īsumā - dokuments pieejams .pdf formātā
Avid Xpress Pro HD iespējas un papildināšana (Mojo) - dokuments pieejams .pdf formātā
Hannu Pro un Avid sagatavotie semināri profesionālai video montāžas speciālistu izglītošanai darbam avid vidē.
Hannu Pro speciālistu organizētā Avid apmācība Latvijas televīzijā.

 
AVID lietotāji Latvijā
 
Apmācību un kopprodukciju centrs
Latvijas - Dānijas kopuzņēmums
Avantis
jauniešu sabiedriskā organizācija

www.avantis.lv
 
Avantis projektu vadītājs Sandris Jūra par darbu ar AVID
• AVID kā montāžas sistēma kopumā strādā lieliski. Sākumā gan jāizzina visas iespējas, ko tā piedāvā. Turklāt liela priekšrocība, ka šo sistēmu var uzlabot un papildināt ar jaunākām.
 
Ar AVID montāžas sistēmu veidota filma Atrasts Amerikā, kura saņēma Lielo Kristapu par labāko debiju - par trāpīgu un pārliecinošu sociālās parādības apjēgšanu.

Avantis Avantis

Dzintare TV
Konkursa Avid Apceļo Latviju uzvarētāji.

TV Dzintare - Avid balvas ieguvēji
Filmu studija Rija
Hansa Media
producentu grupa - raidījuma Futūršoks veidotāji
www.hansa-media.lv
 
Jānis Goldbergs, cilvēks, kurš producentu grupā Hansa Media strādā uz AVID XpressDV
• Strādāju jau kopš šī gada marta un secinājums ir tāds - stabila un patīkama programma, lai veiktu tos darbus, kuri ir nepieciešami. Patīkams apstāklis ir arī programmas stabilitāte strādājot, jo pirms tam bija nācies strādāt ar Adobe Premiere un tās biežā "kāršanās" neapmierināja. Ir daži sīkumi, kurus AVID-ā vēlētos savādāk, bet kopumā programma kā tāda apmierina.

Hansa Media Hansa Media - Futūršoks
Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas koledža
www.jrrmk.lv
Kaupo Filma
Latvijas Banka
www.bank.lv
LTV (Latvijas Valsts televīzija)
Nākotnes Parks un citi raidījumi.
www.ltv.lv

LTV Nākotnes Parks
Sabiedrisko attiecību centrs (SAC)

SAC
S.A.F. pakalpojumi
Vides Filmu Studija
bezpeļņas organizācija
www.vfs.lv
Visio
studija
 
Aktieris un Režisors Dzintars Belogrudovs:
• Visus šos gadus kopš VISIO strādā ar AVID mēs ir iemācījušies domāt kā AVID.
 
Starp vārdiem montāža un Avid Visio speciālisti liek vienādības zīmi. Atšķirība starp Avid un citām līdz šim pieejamajām nelineārās montāžas sistēmām ir tā, ka praktiski nav tādu lietu ko nevarētu izdarīt ar Avid. Jaunajiem censoņiem un pieredzējušajiem video montāžas speciālistiem ir jārēķinās ar vienu - ja viņi vēlas strādāt ar Avid, viņiem ir jāatbrīvo savs saistītais domas lidojums un jāpielāgojas Avid, kam robežu nav. Tad ar Avid var paveikt brīnumu lietas!

Visio Visio
Citi uzņēmumi un privātpersonas
Šobrīd Latvijā ir ap 30 pastāvīgo Avid lietotāju.
AVID Latvijā:   AVID lietotāji Latvijā 

ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2024, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster